KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17408086
nr 1740 8086
Tomas Mandel (f. 1923), Sverige, "Vid Bastugatan". Signerad. Olja på duk, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:05:24
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr